Hakkımızda


Hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan Ayder Turizm; sahip olduğu güvenilir hizmet ilkesinden ödün vermeden 35 yılı aşkın süredir ortaya koyduğu yenilikçi anlayış ile sektöründe bir marka haline gelmiştir. Misafirleri ile en temel bağını güven ilkesi üzerine inşa eden Ayder Turizm'in mottosu "Biz Büyük Bir Aileyiz" 'dir. En güvenilir seyahat acentesi seçilmiş olmanın haklı gururu ve yüklediği sorumluluk ile marka değerimizi üstüne katarak arttırmak en büyük hedefimizdir. Türkiye’nin öncü seyahat şirketlerinden biri olan Ayder Turizm, yılların vermiş olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini "Ayder Turizm Kıbrıs" markası ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşıyarak yepyeni bir heyecana ve başlangıca daha merhaba demiştir.


Yıllardır dededen toruna 7 kuşak , 7 bölgede ; turizm sektörünün içinde doğmuş büyümüş olmanın verdiği kaliteli hizmet anlayışın; kültürel değerleri , çeşitliliği, ve coğrafi güzellikleri bir araya getirerek en özel rotalarda buluşturan Ayder Turizm şimdi iki ülkede!


Yeni nesil seyahat anlayışı ile yola çıkan "Ayder Turizm Kıbrıs" siz değerli misafirlerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerini dikkate alarak; her geçen gün gelişen teknolojik alt yapısı ve deneyimli ekibi ile birlikte, yurt içi ve yurt dışında, otel rezervasyonları, kültür turları, gemi turları ile ilgili hem kurumsal hem de bireysel seyahat planlamalarınızda, en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermeyi amaçlayan ve alanında öncü turizm firmasıdır.

Ayder Turizm ailesi olarak profesyonel ekibimizle seyahatinizin her anında size eşlik etmekten memnuniyet duyuyoruz!